כפפות חד פעמיות

 כפפות חד פעמיות  ללא טלק, טלקה, אבקה אצבעות ויניל

 
כפפות חד פעמיות אלו כפפות אשר חוצצות בין הידיים לבין חומר חיצוני אשר בא במגע עם הידיים. במטרה בכפפות חד פעמיות היא שניתן להשליך אותן לאחר מכן לפח האשפה ללא כל חשש ופשוט להשתמש בחדשות. לכן, כיום במרכזים רפואיים כפפות חד פעמיות הינן חובה ולא ניתן לטפל במטופל בלעדיהן. בנוסף, בין מטופל למטופל הרופאים משליכים את הכפפות לפח על מנת למנוע התפשטות של מחלות. לכן, הם זקוקים לכפפות חד פעמיות.
 
סוגים שונים של כפפות
 
באתר קלים פלוס אתם יכולים למצוא סוגים שונים של כפפות חד פעמיות – כפפות ויניל, כפפות גומי, כפפות לטקס ועוד מגוון רחב של כפפות ללא אבקה או עם אבקה וכך לבחור את הכפפות המתאימות לכם ביותר בקלות ובמהירות. זו הסיבה לכך שהחנות למוצרים רפואיים "קלים פלוס" הפכה לשם דבר אצל הקניינים של המרכזים הרפואיים השונים שכן הם מצליחים למצוא בה כל מוצר רפואי לו הם זקוקים בקלות ובמהירות וכן יודעים כי יקבלו את המוצר האיכותי והטוב ביותר.
 
חיפוש קל ופשוט
 
במקום להתרוצץ בין עשרות חנויות עד שתמצאו את הסוג של אותן כפפות גופי איכותיות להן אתם זקוקים, בצעו את החיפוש מהמחשב במשרד בעזרת מנוע החיפוש המתקדם הנמצא באתר של קלים פלוס. בעזרת מנוע החיפוש תוכלו למצוא בקלות את סוג הכפפות להן אתם זקוקים ולבצע את הרכישה בקלות.
 
 
תתי קטגוריות
כל תתי הקטגוריות