כפפות לטקס

 כפפות לטקס שחורות ללא טלק מחיר חד פעמיות כחולות

 
כפפות הן ללא ספק אמצעי הגנה יעיל במיוחד על עור הידיים מפני חומרים מסוכנים או חומרים שאינן נעימים למגע. בנוסף, רופאים משתמשים בכפפות על מנת לשמור אל אסטטיות ולמנוע התפשטות של מחלות אשר יכולה להיווצר כתוצאה ממגע. ככפות לטקס אלו הן כפפות מסוג שכולנו מכירים, ככפות העשויות מחומר שהוא סוג של גומי ומעניקות הגנה מרבית לידיים. כיום, בכל מרכז רפואי עושים שימוש בכפפות לטקס ולכן אם אתם מעוניינים לרכוש כפפות לטקס לרופאים או בכלל, כפפות לטקס בכמות גדולה, הגעתם למקום הנכון.
 
מדוע חשוב כל כך להשתמש בכפפות לטקס ?
 
כאמור, חוסר שימוש בכפפות לטקס עלול לגרום להתפשטות של מחלות רבות ואפילו למצב בו החולה בעצמו נדבר במחלה של המטופל. לכן, ככפות לקסט מרחיקות את הידיים של הרופא מהאפשרות להידבק במחלות כאלו ואחרות. בנוסף, כל רופא מחליף את הכפפות בהן הוא משתמש בין כל מטופל ומטופל וכך למעשה מונע מצב בו מטופל אחד נדבק ממחלתו של מטופל אחר ומהחיידקים שלו.
 
קלים פלוס – חנות למוצרים רפואיים
 
בקלים פלוס, החנות למוצרים רפואיים אתם יכולים למצוא כפפות לטקס בסוגים שונים אותן תוכלו לרכוש למרכז הרפואי בו אתם מועסקים. כמובן, אין הגבלה לכמות אותה אתם יכולים לרכוש דרך החנות וכך אתם יכולים לרכוש כל כמות של כפפות לטקס לה אתם זקוקים בקלות ובמהירות.
 
תתי קטגוריות
כל תתי הקטגוריות