הצג מחיר כולל מע"מהצג מחיר לפני מע"מ

ציוד רפואי הוא ההתמחות שלנו

תוכן עניינים

חברת קלים פלוס משווקת ומספקת ציוד רפואי כבר למעלה מעשור ושנות ההתמקצעות הרבות שצברה מציבות אותה כמובילה בקרב החברות העובדות כיום בשירות מקצועות הרפואה בישראל. הנהלת החברה שמה למטרה את התמקצעותו של צוות עובדי ומנהלי החברה מתוך ההבנה שעולם הרפואה הוא עולם הצומח, משתנה ומתפתח תדיר.

הטכנולוגיות בעולם הרפואה מתקדמות ומתפתחות במהירות מדהימה, וחברת קלים פלוס – כנותנת השירות המובילה בישראל כיום בתחום הציוד הרפואי – מבינה שבכל הנוגע לצוות המקצועי שלה, הלימודים אף פעם לא נפסקים.

 

ציוד רפואי מהמומחים של קלים פלוס

 

מבינים בציוד רפואי

הנהלת חברת קלים פלוס וצוות העובדים המקצועי שלה מקפידים ללמוד, להשתלם ולרכוש ידע בתחום הרפואה כדי שיוכלו להעניק ייעוץ והכוונה הולמים וכדי שיוכלו להתאים את הציוד המדויק לכל מרפאה, מוסד רפואי או קליניקה ברחבי הארץ.

לכל תחום מתחומי הרפואה יש צרכים אחרים, דרישות שונות וציוד אחר שמתאים לו. חברת קלים פלוס מלווה אנשי מקצוע רבים – בין אם הם מנהלי מרפאות או קליניקות עצמאיות ובין אם הם מנהלים בכירים במוסדות רפואיים מובילים – החל ברגע הפנייה הראשונית דרך המחקר הקפדני להתאמת הציוד הרפואי וכלה בהטמעת הציוד במוסד או בקליניקה ובליווי הצוות המקצועי ככל שיש צורך בכך.

 

הציוד הרפואי האיכותי בשוק

הציוד הרפואי שאותו משווקת חברת קלים פלוס הוא מהאיכותיים ביותר בשוק כיום ואיכות זאת מבוססת על בדיקות קפדניות, מחקרים מקיפים וסקרים רבים שהחברה מבצעת בשוטף כדי לוודא שהציוד עומד בתקנים המחמירים ביותר.

בין המוצרים שהחברה מתמחה בהם אפשר למצוא מכשור וציוד רפואי מהמתקדמים בעולם, חומרי חיטוי וניקוי בסטנדרטים הגבוהים ביותר, מִתְקני ציוד לקליניקות ולמוסדות רפואיים, ציוד לטכנאים בתחום היופי ואסתטיקת הגוף, מוצרים דמויי בד להיגיינה מרבית וברַכּוּת ביתית ועוד מגוון עצום של ציוד, מוצרים ועזרי טיפול.

 

שירות הוא המוצר העיקרי

השירות הוא המוצר העיקרי של חברת קלים פלוס, וצוות החברה מומחה במתן שירות איכותי בסטנדרטים הגבוהים ביותר. כל פנייה לחברה מטופלת מיידית ומלווה על ידי איש צוות מקצועי ומיומן שהוקצה לטיפול בה לכל אורך הדרך.

חברת קלים פלוס מחויבת לאספקה מיידית של ציוד רפואי בצפון האיכותי ביותר בשוק מתוך הבנה שיש חשיבות רבה למילוי מהיר של כל ההזמנות וכן מתוך הבנת הצורך הדחוף של כל מזמין באספקה מיידית ומדויקת של הציוד הנחוץ לו. כל פניה לחברה נענית באדיבות, בסבר פנים ועם חיוך ומלווָה במקצועיות ובמיומנות.

 

בשירות עולם הרפואה

מקצועני הציוד הרפואי של חברת קלים פלוס מתמחים בציוד רפואי ובאספקתו ועומדים לרשותכם – אנשי מקצועות הרפואה במרפאות ובמוסדות. באמתחתנו ידע רב, מיומנות מקצועית וניסיון ארוך שנים. אנחנו כאן בשבילכם. צרו קשר עוד היום ונתחיל לעבוד, כי ציוד רפואי הוא ההתמחות שלנו.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
קלים פלוס - ציוד רפואי אונליין

מכירה סיטונאית של ציוד רפואי, מוצרים לבית, בגדי עבודה, כלים חד פעמיים, מוצרי נייר, מזרקים וכל מה שהמרפאה / הקליניקה שלכם צריכה.

×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן