הצג מחיר כולל מע"מהצג מחיר לפני מע"מ

ציוד רפואי לחדרי ניתוח

תוכן עניינים

ציוד לחדרי ניתוח

כל מוסד רפואי אשר מכבד את עצמו וכן מעוניין לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר מחויב לבצע רכישה של ציוד איכותי לחדר הניתוח. כיצד לבחור חברה מקצועית לתחום ומה חשוב לדעת רגע לפני הרכישה? על כך ועוד – במדריך הבא.

 

ציוד רפואי לחדרי ניתוח: רכישה מושכלת לעתיד בריא

ציוד רפואי לחדרי ניתוח מהווה את הרכישה החשובה ביותר אותה כל מוסד רפואי מבצע באופן שוטף. למעשה, בשנים האחרונות החלו חברות מובילות בארץ ובעולם לפתח ציוד רפואי בסטנדרטים מקצועיים גבוהים במיוחד, וזאת מתוך הבנה כי לציוד רפואי יש השפעה ממשית על תוצאות הניתוח. כאשר מדובר בציוד רפואי פגום או ירוד, עלול להתרחש מצב שבו גם אם הניתוח מתבצע על הצד הטוב והמקצועי ביותר תיתכן השפעה על מהלך הניתוח, וזאת בשל האיכות הירודה של הציוד. על כן, נדרש לבצע רכישה דרך חברה מקצועית ומובילה בתחומה אשר מספקת ציוד רפואי בהתאמה אישית ועם שימת דגש על מענה סניטרי וכן מענה מלא לצרכים הנדרשים, כל זאת מתוך מטרה לשפר את איכות הרפואה ובהתאם לכך לשפר את תהליכי הניתוח באופן המשקף באופן מלא סטנדרטים מקצועיים גבוהים.

 

כיצד לבחור חברה מקצועית לצורך רכישה משתלמת?

כאמור, חדרי ניתוח זקוקים לציוד רפואי באופן שוטף. כיום ניתן לראות מגמה הולכת וגוברת לרכישה של ציוד רפואי חד פעמי, וזאת בשל העובדה כי מדובר במוצרים חדשניים ומתקדמים אשר מאפשרים לצוותים הרפואיים לבצע ניתוחים באופן בטוח יותר, ואפילו חסכוני. באמצעות ציוד חד פעמי ניתן להימנע מהליך השלכת אשפה רפואית, וזאת בשל העובדה כי מדובר במוצרים בהם ניתן להשתמש כפעם אחת בלבד ולפנות אותם במהירות מחדר הניתוח. על כן, חברות ציוד רפואי משווקות כיום מגוון רחב של ציוד רפואי חד פעמי אותו ניתן לרכוש באופן סיטונאי, ובכך לחסוך לא מעט כסף. בעידן שבו הסטנדרטים הרפואיים רק הולכים ועולים, אין ספק כי בחירה כזו צריכה להתבצע על פי מספר פרמטרים ברורים:

 

אמינות

חברה מקצועית חייבת לספק מענה מהיר לצרכי בית החולים או המוסד הרפואי, כל זאת באמינות ועם שימת דגש על מתן אחריות. לצערנו, מדובר בתחום פרוץ בו עוסקים לא מעט חובבים אשר מספקים ציוד רפואי פגום אשר עלול לגרום לנזק עצום למהלך הניתוח. על כן, שימו לב כי בעת חתימת החוזה אתם מקבלים מענה מותאם לצרכים וכי החברה מתחייבת לעמוד בסטנדרטים מחמירים ביותר של שיווק ציוד רפואי, בהתאם להוראות ופיקוח של משרד הבריאות.

 

ניסיון

חשוב לבצע רכישה דרך חברה בעלת ניסיון בתחום, וזאת בשל המענה אותו ניתן לקבל הן במעמד הרכישה והן לאורך הדרך, וזאת בכדי להתאים את הציוד לצרכים הנדרשים עם שימת דגש על מוצרים ייעודים לחדרי הניתוח. חברה בעלת ניסיון תדע לספק לכם את המעטפת הטובה ביותר לצורך תהליך רכש מקצועי ויסודי, ועל כן ניסיון כאן מהווה נקודה חשובה עליה יש להתעכב בעת ביצוע הרכישה.

 

חדשנות

מאחר ותחום הציוד הרפואי הולך ומתקדם בזכות פיתוח טכנולוגיים פורצי דרך, שימו לב כי אתם מבצעים את הרכישה דרך חברה אשר חרטה על דגלה את דגל החדשנות ובשל כך מספקת מוצרים ייעודים וטכנולוגיים אשר באמצעותם ניתן לשפר באופן משמעותי את מהלך הניתוח, וזאת מתוך מטרה להיות מדויקים יותר. ככל שמדובר בחברה חדשנית יותר, כך תוכלו לספק לחדר הניתוח ציוד איכותי ומתקדם התואם את המאה ה 21. על כן, שימו לב כי אתם מקבלים מענה מדויק כמו גם הדרכה וליווי לכל אורך הדרך.

 

לסיכום

בבחירת ציוד רפואי לחדרי ניתוח יש לשים לב כי בוחרים ספק איכותי, חדשני, יעיל ועם תודעת שירות ללא פשרות. אותו ספק עתיד ללוות אתכם מספר שנים ולכל מרכיב באופן ההתנהגות שלו (קרי, היכולת לספק לכם מוצרים בזמן שיא, ליווי בעת תקלות, תמיכה בעת תקופות משבר כגון הקורונה, אספקת מוצרים איכותיים בלבד וכדומה) תהיה השפעה ישירה על מהלך הפרוצדורות הכירורגיות.

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
קלים פלוס - ציוד רפואי אונליין

מכירה סיטונאית של ציוד רפואי, מוצרים לבית, בגדי עבודה, כלים חד פעמיים, מוצרי נייר, מזרקים וכל מה שהמרפאה / הקליניקה שלכם צריכה.

אולי יעניין אותך גם...
×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן