הצג מחיר כולל מע"מהצג מחיר לפני מע"מ

ציוד רפואי מתקדם למרפאות עיניים

תוכן עניינים

הקמה וניהול של מרפאה הוא שונה בתכלית מכל הקמה של בית עסק אחר. במרפאה המטרה שלנו איננה רק – או בכלל – לזכות להצלחה עסקית וכלכלית, אלא להגיש שירות חיוני וקריטי לכלל הציבור על מנת לשפר את חייהם ואת בריאותם הפיזית והנפשית. מרפאות עובדות מסביב לשעון ולכל אורך השנה, והן מסתמכות לא רק על כשירות העובדים שלהן אלא גם על תקינות ואספקה שוטפת של ציוד רפואי למרפאות. אז מה הם סוגי הציוד העיקריים שחשובים לתפקוד המרפאה שלכם?

ציוד מרפאות עיניים

סביבת החולה – הריהוט הרפואי

על מנת שתתבצע בדיקה מקצועית ואפקטיבית, כל מרפאה זקוקה למספר מסוים של פריטי ריהוט בסיסיים, וכנראה תרוויח גם מהשקעה חכמה בכמה פריטים נוספים שיהפכו את החוויה לחלקה ונעימה יותר. מדובר כאן על פריטים כגון כיסא או שולחן טיפולים, מיטה טיפולית, פתרונות הרמה ועוד. כאשר מדובר בריהוט רפואי יש להתחשב בשני המשתמשים העיקריים שלו: המטופל והמטפל. ריהוט איכותי, נקי ונוח ישפר משמעותית את תחושתו של המטופל במהלך בדיקת העיניים, ויעזור לו להירגע ולהרגיש שהגיע למקום מקצועי ואחראי. מן העבר השני, הרופא ושאר עובדי המרפאה עומדים להשתמש באותו ריהוט במשך שעות ארוכות בכל יום, ולכן חשוב שיאפשר להם גישה נוחה ואפקטיבית לאתר הבדיקה.

 

ציוד דיאגנוסטי וטיפולי

הכוונה היא לכל ציוד רפואי למרפאות עיניים שנועד לבצע את בדיקת העיניים עצמה ולתת אבחנה למטופל, כולל מתקנים אופטלמים לבדיקת עיניים, מיקרוסקופים, ציוד שיקוף ועוד. למשל, על מנת לבצע בדיקת עיוורון צבעים יש להצטייד בכלים הרלוונטיים, כולל לוחות אבחון צבעים על מנת לבצע מבחן אישיהארה (Ishihara). בעזרת הלוחות האלה יכול רופא העיניים לערוך מספר תרגילים שבמהלכם ינסה הנבדק לזהות ספרות ואותיות בצבעים שונים על גבי רקעים בצבעים דומים, על מנת לקבוע האם הוא או היא מסוגלים להבחין בין הצבעים השונים בצורה מספקת. בדיקת עיוורון צבעים דורשת תאורה מיטבית וללא הטיה לכיוון אחד הצבעים בספקטרום, ורמות קושי שונות של לוחות אישיהארה על מנת לדייק את מידת ההפרעה של הנבדק.

 

ציוד מתכלה וחד פעמי

על מנת להשלים את התמונה, חשוב לצייד את המרפאה באופן שוטף בציוד מתכלה וחד פעמי. הכוונה לכל פיסות הציוד המגיעות באריזה סטרילית אישית או שנועדו לספק את דרישות ההיגיינה של המרפאה, כולל מזרקים ומחטים במגוון גדלים, פדים, תמיסת אלכוהול וספטל סקראב, ועד ציוד ניקיון פשוט כמו גלילים של מגבות נייר, כיסוי לציוד הדיאגנוסטי וכן הלאה. חשיבותו של הציוד המתכלה היא גבוהה ביותר מאחר והיא מגנה על המטופל וגם על הצוות הרפואי מפני זיהומים והעברת מחלות בין מטופל למטופל.

 

היכן רוכשים ציוד רפואי למרפאות?

מרפאת עיניים מקצועית ומצליחה זקוקה לספק הנכון שיעניק לה רק את הציוד האיכותי ביותר, בזמן אספקה מהיר ובמצב שמור וסטרילי. קלים פלוס היא המקור הטוב ביותר לקבלת אספקה שוטפת בכמויות סיטונאיות של ציוד רפואי מתכלה, כולל כפפות סטריליות חד פעמיות, בגדי עבודה וחלוקי מעבדה, מוצרי נייר, מזרקים, ציוד לחבישה ופדים, מוצרי חיטוי ועוד. היתרון בעבודה עם קלים הוא הנוחות שבהזמנה אונליין ביחד עם האמינות של עבודה עם חברה ותיקה ומבוססת שמכירה היטב את התחום ולא מתפשרת על איכות.

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
קלים פלוס - ציוד רפואי אונליין

מכירה סיטונאית של ציוד רפואי, מוצרים לבית, בגדי עבודה, כלים חד פעמיים, מוצרי נייר, מזרקים וכל מה שהמרפאה / הקליניקה שלכם צריכה.

אולי יעניין אותך גם...
×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן