הצג מחיר כולל מע"מהצג מחיר לפני מע"מ

ציוד רפואי לבתי חולים

תוכן עניינים

 

בתי חולים בישראל נועדו למען הציבור הרחב לצורך השגחה וטיפול כאשר המצב הבריאותי אינו מאפשר שהייה שגרתית בבית. דרך הטיפול בחולים המאושפזים וכאלה שבאו למרפאות שמופעלות במקום הינו באמצעות ציוד רפואי רב.

חברת קלים פלוס היא ספקית ציוד רפואי הגדולה בישראל ומפעילה אתר ייעודי המאפשר ביצוע הזמנות און ליין לכל צורך שהוא. את הציוד הרפואי לבתי חולים ניתן לרכוש באמצעות אתר האינטרנט ולקבלו במחירים מיוחדים ובמהירות.

 

ציוד רפואי לבית חולים במחירים אטרקטיביים

 

ציוד לבתי חולים הכרחי

ציוד רפואי על שלל סוגיו משמש כאוויר לנשימה והכרחי לפעילות של בית החולים. קשה ואפילו בלתי אפשרי לדמיין את בתי החולים עם מחסור של ציוד רפואי. הציוד שמספקת חברת קלים פלוס באמצעות האתר המקוון מעניק זכות קיום לבתי חולים בישראל והוא זמין לרכישה בכל זמן שיידרש. ציוד מתכלה וציוד קבע נמצאים באתר כשפירוט אודותיהם נמצא באתר כולל מחירים מסודרים.

 

ציוד רפואי לבתי חולים

 

ציוד מתכלה לבתי חולים בזמן שנוח לכם

מלבד מכשור רפואי, בתי חולים עושים שימוש רב בציוד מתכלה וחד פעמי כגון: כפפות עבודה או בגדי עבודה לצוות רפואי. הסיבות האפשריות לכך הן פשוטות ונועדו לשמור על היגיינה ככל שניתן ובכך למזער נזקים כמו זיהומים ומחלות למיניהם. במהלך שנה אחת משתמש בית החולים בטונות של ציוד מתכלה וחד פעמי שעשוי מחומרים שונים.

 

עם המודעות לפגיעה באוזון המתגברת מדי יום, הנטייה הינה לשמור ככל שניתן על הסביבה ולייצר מוצרים לשימוש חד פעמי מחומרים מתכלים. כל מוצר רפואי יכול להיות ירוק יותר אם בהליך הייצור שלו נעשה שימוש בחומרים מתכלים.

 

את הציוד הרפואי ניתן לרכוש ברמה המידית מתי שרק רוצים באמצעות האתר הייעודי. ארגון כמו בית חולים צורך כמויות גדולות של ציוד ולכן ההזמנה צריכה להיות גדולה יחסית. בכדי להשיג את ההצעה הזולה ביותר ניתן להיכנס ללשונית לקבלת הצעת מחיר ובכך תוכלו להשיג את המחיר הטוב ביותר בהתאם לכמות אותה תרצו להזמין.

 

ציוד רפואי על שלל סוגיו מצוי בבתי חולים כדרך קבע. במהלך השנים עושים שלל ספקים את הכול על מנת לנסות לעבוד עם בתי החולים כבדרך קבע. מי שיכולה להתהדר כאחת שמסוגלת לעשות זאת היא חברת קלים פלוס שהיא ספקית הציוד הרפואי הגדולה בישראל ומציגה ניסיון רב בכל הנוגע להספקתו.

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
קלים פלוס - ציוד רפואי אונליין

מכירה סיטונאית של ציוד רפואי, מוצרים לבית, בגדי עבודה, כלים חד פעמיים, מוצרי נייר, מזרקים וכל מה שהמרפאה / הקליניקה שלכם צריכה.

אולי יעניין אותך גם...
×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן