הצג מחיר כולל מע"מהצג מחיר לפני מע"מ

כפפות חד פעמיות

תוכן עניינים

כפפות חד פעמיות באיכות ללא פשרות לשימושים שונים: לעבודה, לצוות רפואי, לרופאי שיניים, לבדיקות ועוד. 

כפפות חד פעמיות  ללא טלק, טלקה, אבקה אצבעות ויניל

כפפות חד פעמיות אלו כפפות אשר חוצצות בין הידיים לבין חומר חיצוני אשר בא במגע עם הידיים. ניתן להשליך כפפות חד פעמיות לפח האשפה בגמר השימוש, ללא כל חשש. לכן, כיום במרכזים רפואיים כפפות חד פעמיות הינן חובה ולא ניתן לטפל במטופל בלעדיהן. בנוסף, בין מטופל למטופל הרופאים משליכים את הכפפות לפח על מנת למנוע התפשטות של מחלות. לכן, הם זקוקים למלאי גדול של כפפות חד פעמיות.
 

סוגים שונים של כפפות

באתר קלים פלוס אתם יכולים למצוא סוגים שונים של כפפות חד פעמיות – כפפות ויניל, ויטריל, ניטריל, כפפות גומי, כפפות לטקס ועוד מגוון רחב של כפפות ללא אבקה או עם אבקה. כך מתאפשר ללקוח לבחור את הכפפות המתאימות ביותר בקלות, במהירות ובמחיר המשתלם בישראל. זו הסיבה לכך שהחנות למוצרים רפואיים "קלים פלוס" הפכה לשם דבר אצל הקניינים של המרכזים הרפואיים השונים, שכן הם מצליחים למצוא בה כל מוצר רפואי לו הם זקוקים בקלות ובמהירות וכן יודעים כי יקבלו את המוצר האיכותי והטוב ביותר, עם תודעת שירות מעולה ומחיר שאין שני לו.
 

לאילו שימושים צריך כפפות חד פעמיות? 

  • בעולם הטיפולים: הכפפות משמשות צוותים רפואיים: רופאים, אחיות, מנתחים, מטפלים, סייעות, טכנאים, צוות סיעודי וכל דמות שבאה במגע עם המטופלים.
  • בתעשיית המזון: כפפות חד״פ משמשות את העוסקים בתעשיית המזון עבור חיתוך מזון, פסי ייצור, הגשת מזון ועוד.
  • הצרכן הפרטי: שמירה על היגיינה וסטריליות במגע עם העולם החיצוני / מוקדים מסוכנים להדבקות בנגיפים ומחלות.

כפפות חד פעמיות במחיר הזול ביותר

במקום להתרוצץ בין עשרות חנויות עד שתמצאו את הסוג של אותן כפפות גומי איכותיות להן אתם זקוקים, בצעו את החיפוש מהמחשב במשרד בעזרת מנוע החיפוש המתקדם הנמצא באתר של קלים פלוס. בעזרת מנוע החיפוש תוכלו למצוא בקלות את סוג הכפפות להן אתם זקוקים ולבצע את הרכישה בקלות. בנוסף, אתם תדעו כי זכיתם לרכוש את הכפפות במחיר האטרקטיבי ביותר, שכן אנחנו עושים כל מאמץ על מנת להיות המשתלמים ביותר בענף.
 
כפפות חד פעמיות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
קלים פלוס - ציוד רפואי אונליין

מכירה סיטונאית של ציוד רפואי, מוצרים לבית, בגדי עבודה, כלים חד פעמיים, מוצרי נייר, מזרקים וכל מה שהמרפאה / הקליניקה שלכם צריכה.

×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן