הצג מחיר כולל מע"מהצג מחיר לפני מע"מ

כפפות חד פעמיות

כפפות חד פעמיות באיכות ללא פשרות לשימושים שונים: לעבודה, לצוות רפואי, לרופאי שיניים, לבדיקות ועוד. 

כפפות חד פעמיות  ללא טלק, טלקה, אבקה אצבעות ויניל

כפפות חד פעמיות אלו כפפות אשר חוצצות בין הידיים לבין חומר חיצוני אשר בא במגע עם הידיים. במטרה בכפפות חד פעמיות היא שניתן להשליך אותן לאחר מכן לפח האשפה ללא כל חשש ופשוט להשתמש בחדשות. לכן, כיום במרכזים רפואיים כפפות חד פעמיות הינן חובה ולא ניתן לטפל במטופל בלעדיהן. בנוסף, בין מטופל למטופל הרופאים משליכים את הכפפות לפח על מנת למנוע התפשטות של מחלות. לכן, הם זקוקים לכפפות חד פעמיות.
 

סוגים שונים של כפפות

באתר קלים פלוס אתם יכולים למצוא סוגים שונים של כפפות חד פעמיות – כפפות ויניל, כפפות גומי, כפפות לטקס ועוד מגוון רחב של כפפות ללא אבקה או עם אבקה וכך לבחור את הכפפות המתאימות לכם ביותר בקלות ובמהירות. זו הסיבה לכך שהחנות למוצרים רפואיים "קלים פלוס" הפכה לשם דבר אצל הקניינים של המרכזים הרפואיים השונים שכן הם מצליחים למצוא בה כל מוצר רפואי לו הם זקוקים בקלות ובמהירות וכן יודעים כי יקבלו את המוצר האיכותי והטוב ביותר.
 

כפפות חד פעמיות – שימושים שונים

  • בעולם הטיפולים: הכפפות משמשות צוותים רפואיים: רופאים, אחיות, מנתחים, מטפלים, סייעות, טכנאים, צוות סיעודי וכל דמות שבאה במגע עם המטופלים.
  • בתעשיית המזון: כפפות חד״פ משמשות את העוסקים בתעשיית המזון עבור חיתוך מזון, פסי ייצור, הגשת מזון ועוד.
  • הצרכן הפרטי: שמירה על היגיינה וסטריליות במגע עם העולם החיצוני / מוקדים מסוכנים להדבקות בנגיפים ומחלות.

חיפוש קל ופשוט

במקום להתרוצץ בין עשרות חנויות עד שתמצאו את הסוג של אותן כפפות גופי איכותיות להן אתם זקוקים, בצעו את החיפוש מהמחשב במשרד בעזרת מנוע החיפוש המתקדם הנמצא באתר של קלים פלוס. בעזרת מנוע החיפוש תוכלו למצוא בקלות את סוג הכפפות להן אתם זקוקים ולבצע את הרכישה בקלות.
 
כפפות חד פעמיות
×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן