הצג מחיר כולל מע"מהצג מחיר לפני מע"מ

חברות ציוד רפואי – איך בוחרים?

תוכן עניינים

חברות לציוד רפואי

בשנים האחרונות אנו עדים לתופעה מטרידה למדי. חברות אשר מתחזות לחברות לציוד רפואי משווקות מוצרים שלא עברו תהליך בקרה מחמיר, וכתוצאה מכך נגרם נזק משמעותי לא רק לשמו הטוב של המוסד הרפואי אלא גם סכנה ממשית לתהליכים רפואיים אשר אותם יש לבצע באמצעות ציוד רפואי איכותי. על כן, מדובר בתהליך רכישה אשר חייב להתבצע תוך שימת דגש על מגוון רחב של פרמטרים. אולם, קודם כל צריך להבין במה בכלל עוסקות חברות ציוד רפואי, ומה הופך אותן למיוחדות בנוף הרפואי.

 

במה עוסקות חברות לציוד רפואי?

חברות לציוד רפואי עוסקות בייצור ושיווק של ציוד רפואי, כאשר היום המגמה היא לשווק מוצרים רפואיים חד פעמיים. הסיבה לכך נוגעת לפינוי אשפה רפואי אשר מהווה הוצאה ותהליך מורכב ביותר בעבור המוסד הרפואי, וכן העובדה כי כיום ניתן לבצע רכישה של ציוד רפואי חד פעמי באיכות מצוינת ובעמידות רבה. מדובר בנושא סניטרי מהמעלה הראשונה, וזאת בשל החשיבות של סניטריה. כאשר אנו שומרים על הציוד הרפואי מבחינה סניטרית ניתן להגדיל באופן משמעותי את הצלחת ההליך הרפואי, בשל הדיוק והאיכות המצוינת של הציוד.

 

למי השירות המתאים?

רכישה של ציוד רפואי דרך חברות ציוד רפואי מתאים בעבור מוסדות רפואיים – קופות חולים, בתי חולים ומרכזיים רפואיים, כמו גם ארגונים המחויבים להחזיק בציוד רפואי מציל חיים.

 

כיצד נבחר חברה לציוד רפואי?

השלב הראשון בתהליך של בחירת חברת ציוד רפואי הוא לבחון את רמת הניסיונות והמיומנות, וכן לבדוק היטב כי החברה מחזיקה באישורים וברישיון לשיווק. שימו לב כי מדובר בפרמטר מהותי מאוד בתהליך הבחירה, הן בשל העובדה כי מדובר ברכישה אשר לרוב מתרחשת מספר פעמיים והן לטובת הסטנדרט הרפואי המחמיר בו אתם צריכים לעמוד.

 

מלאי מגוון של ציוד רפואי

לרוב, את הרכישה של ציוד רפואי מבצעים בתהליך של מיקור חוץ ודרך חברה אשר מתמחה בתחום. מדובר בתהליך אשר לא מתבצע בפעם אחת אלא בהתאם לצרכים, ולכן עדיף תמיד לבצע את הרכישה דרך חברה אשר מציעה לכם מגוון של ציוד רפואי: תיקי עזרה ראשונה, ציוד החייאה, ריהוט רפואי, מכשור, מד חמצן ודופק, חלוקים לרופאים ולאנשי הצוות, ציוד בטיחות, ציוד קיבוע לפינוי כמו גם ציוד מיגון. ככל שקטלוג החברה עשיר יותר, כך תוכלו לבצע את הרכישה במספר פעימות ובהתאם לצרכים, כמו גם לקבל מענה מדויק הנוגע לצרכים שלכם – בהתאם לרכישות קודמות.

 

עמידה בתקנים

שימו לב כי אתם רוכשים את הציוד הרפואי דרך חברה אשר עומדת בתקנים, ומציגה אישורים לכך. כאמור, מדובר בתחום אשר בשנים האחרונות פרוץ לחלוטין על ידי חובבים ולכן חשוב מאוד לבצע את הבדיקות הנדרשות הן דרך האתר הרשמי של החברה והן בפגישות אישיות, כך שתוכלו לראות כי אכן מדובר בצוות מיומן ומקצועי אשר יודע לבצע את ההתאמות הנדרשות.

 

הדרכה

במידה ומדובר במוצרים רפואיים מתקדמים, יש לבחון האם החברה ממנה אתם רוכשים את הציוד מעניקה לכם הדרכה מצד נציגי החברה. מדובר בהדרכה חיונית לצוותים הרפואיים לא רק בעת הרכישה אלא גם באופן שוטף, ועל כן מדובר בפרמטר חיוני.

 

אחריות

חברה מקצועית תדע לספק לכם אחריות מלאה בגין הרכישה של הציוד, כולל החלפה בעת הצורך.

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
קלים פלוס - ציוד רפואי אונליין

מכירה סיטונאית של ציוד רפואי, מוצרים לבית, בגדי עבודה, כלים חד פעמיים, מוצרי נייר, מזרקים וכל מה שהמרפאה / הקליניקה שלכם צריכה.

אולי יעניין אותך גם...
×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן