הצג מחיר כולל מע"מהצג מחיר לפני מע"מ

ציוד עזרה ראשונה – 12 מוצרי חובה

תוכן עניינים

מסע החיים הוא לעיתים בלתי צפוי; תאונות ומקרי חירום עלולים להתרחש בכל רגע. בין שנחתכתם קלות, ובין שנכוויתם, ערכת עזרה ראשונה מאובזרת היא לא רק אמצעי זהירות אלא הכרח. אי אפשר להפריז בחשיבותה של ערכת עזרה ראשונה מאובזרת כיוון שהיא קו ההגנה הראשון שלכם אם אתם נפצעים או נזקקים לטיפול רפואי.

 

ציוד עזרה ראשונה

בכל בית, בית עסק ורכב צריכה להיות ערכת עזרה ראשונה שבה 12 מוצרים טיפוליים בסיסיים. תוהים מה צריכה להכיל ערכת העזרה הראשונה שלכם? הינה 12 המוצרים הטיפוליים שהערכה שלכם לא תהיה שלמה בלעדיהם.

 

פלסטרים

אין מה לעשות, פציעות קטנות הן חלק מחיי היום-יום, ופלסטרים הן הטיפול הראשוני הבסיסי לחתכים ולשריטות. מומלץ לצייד את הערכה בפלסטרים בגדלים שונים ובצורות שונות כדי להתאים אותם לכל פציעה.

 

גזה סטרילית ונייר דבק סטרילי

בפציעות רציניות צריך לטפל עם פד גזה סטרילי ונייר דבק ייעודי. הגזה עוצרת את הדימום, מגינה על הפצע מפני זיהום ומאיצה תהליכי ריפוי. מומלץ לצייד את הערכה בתחבושות גזה בגדלים שונים כדי להתאים אותה לכל פציעה.

 

מגבונים אנטיספטיים

מגבוני חיטוי הם חלק בלתי נפרד מערכת ציוד עזרה ראשונה כיוון שיש לנקות היטב את הפצעים לפני שחובשים אותם. המגבונים האנטיספטיים מחטאים פצעים, חתכים ושריטות ומגינים עליהם מפני זיהומים. לא מומלץ לחבוש פצעים בלי לחטא אותם קודם במגבונים אנטיספטיים, ולכן הם חשובים לכל טיפול.

 

משככי כאבים

כאבים נלווים לפציעות קלות כחמורות, ולכן חשוב לכלול בערכת העזרה הראשונה משככי כאבים שאפשר לקנות בכל בית מרקחת ללא מרשם. מרבית משככי הכאבים בטוחים לשימוש ומקילים מאוד את הכאבים.

 

פינצטה טיפולית ומספריים

גופים זרים בגוף מחייבים טיפול מדויק. פינצטה טיפולית תעזור לכם להוציא אותם בבטחה בלי להחמיר את הפציעה. המספריים יעזרו לכם לגזור את התחבושות בדיוק מרבי ולחבוש את הפצע. אל תוותרו עליהם בערכת העזרה הראשונה שלכם.

 

מדחום

מדחום דיגיטלי הוא הכלי האמין ביותר למדידת חום גוף. אבזרו את הערכה שלכם במדחום מהיר וודאו שהוא בטיחותי וקל לשימוש.

 

שמיכת חירום

במצבים של היפותרמיה שמיכת חירום יכולה להציל חיים. השמיכה שומרת על חום הגוף בטמפרטורות קיצוניות ועוזרת למטופלים להירגע. מומלץ לאבזר את ערכת העזרה הראשונה בשמיכת חירום מקופלת שאינה תופסת מקום ולהשתמש בה בעת הצורך.

 

מסיכת החייאה

החייאת לב ריאה (CPR) היא מיומנות בסיסית נדרשת וביכולתה להציל חיים. מסיכה לפעולת החייאה היא אביזר חיוני שמגן מפני העברת זיהומים בין מגיש הסיוע ובין המטופל. מומלץ לכלול אותו בערכת העזרה הראשונה, אך כדאי להקדיש זמן כדי ללמוד איך להשתמש בו.

 

משחת הידרוקורטיזון

גירוד, פריחה ועקיצות חרקים הם בעיות רפואיות שכיחות, ואפשר לטפל בהן בקלות בכל מקום – בבית, בנסיעה או בחיק הטבע. משחת הידרוקורטיזון היא פריט מומלץ לערכת העזרה הראשונה הביתית כיוון שהיא נותנת טיפול ראשוני למצבי גרד או גירוי בעור ומקילה על המטופלים.

 

תמיסת מלחים למניעת התייבשות

התייבשות היא מצב רפואי מסוכן כיוון שהוא עלול להסלים במהירות במיוחד במצבי חולי. תמיסת מלחים ומינרלים (או טבליות מלחים ומינרלים) הם הטיפול הראשוני הנדרש במצבי התייבשות, ולכן חשוב כל כך לכלול אותם בערכת העזרה הראשונה. אם מישהו מבני המשפחה סובל משלשולים אקוטיים או מהקאות ונראה מיובש, יש לטפל בו באמצעות תמיסת מלחים ולהשיב לגוף את האלקטרוליטים החיוניים שאיבד.

 

פרטי קשר לשעת חירום

במצבי חירום קשה לשמור על קור רוח ולהישאר בשליטה. ולכן מומלץ לשמור מספרי חירום חשובים ופרטי קשר של נותני שירות שרלוונטיים לשעת חירום. כדאי לשמור בערכה גם את מספרי הטלפון של בני המשפחה והקרובים כדי שתוכלו ליצור קשר עם כל מי שצריך.

 

מדריך עזרה ראשונה

ידע הוא כוח במיוחד במצבי חירום. ולכן כדאי לכלול בערכת העזרה הראשונה ספר הדרכה ובו הנחיות מפורטות להגשת סיוע במצבי חירום שונים. מומלץ לעיין בספר ההדרכה מפעם לפעם כדי לרענן את הידע ולהיות מוכנים לשעת חירום.

 

ציוד עזרה ראשונה

 

ציוד עזרה ראשונה בקלים פלוס

ערכת עזרה ראשונה מאובזרת נדרשת בכל בית וגם במכונית. היא תעזור לכם להגיש עזרה ראשונה בסיסית לכל מי שצריך, ולשמור על בריאותו. הקדישו את הזמן לבחינת הערכה שלכם ולריענון תקופתי שלה. כך תישארו מוכנים ובטוחים תמיד. מחפשים ציוד עזרה ראשונה? באתר שלנו תוכלו למצוא מבחר רחב של מוצרים במחירים משתלמים במיוחד.

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
קלים פלוס - ציוד רפואי אונליין

מכירה סיטונאית של ציוד רפואי, מוצרים לבית, בגדי עבודה, כלים חד פעמיים, מוצרי נייר, מזרקים וכל מה שהמרפאה / הקליניקה שלכם צריכה.

אולי יעניין אותך גם...
×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן