הצג מחיר כולל מע"מהצג מחיר לפני מע"מ

ציוד לקליניקה במחירים מפתיעים

תוכן עניינים

״קלים פלוס״ מתמחה בהתאמת ציוד טיפולי איכותי לקליניקות ובאספקתו. באמתחת עובדי החברה יש ניסיון של למעלה מעשור בתחום אספקת הציוד הרפואי והטיפולי וידע מקצועי רב. החברה עובדת בשירות עולם הרפואה ואנשי מקצועות הרפואה בכלל ובשירות הקליניקות הטיפוליות ברחבי הארץ בפרט.

צוות חברת קלים פלוס בקיא בקיאות מרבית בכל הנוגע לציוד הטיפולי הנחוץ לעבודה השוטפת והמיטבית בקליניקה הטיפולית, ואינו מפסיק ללמוד ולהשתלם כדי למקסם את הידע המקצועי שלו וכדי לטייב את רמת הייעוץ, ההכוונה והשירות שהוא מעניק למנהלי הקליניקות הטיפוליות ברחבי הארץ.

 

כל הציוד שהקליניקה שלך צריכה

 

ציוד איכותי לקליניקה הטיפולית

חברת קלים פלוס מציעה מגוון של ציוד טיפולי, מכשור ומתקני עזר לקליניקות רבות בתחומי טיפול שונים ברחבי הארץ. ציוד לקליניקה הוא ציוד שחייב לעמוד בתקנים מחמירים, ומשווקי ציוד רפואי וטיפולי לקליניקות נדרשים גם הם לתקן איכות עבור המוצרים שאותם הם משווקים. חברת קלים פלוס מספקת ציוד איכותי, חדיש ומתקדם. הציוד מסופק לקליניקות לא לפני שהצוות המקצועי של החברה בדק את צורכיהן והתאים עבורן התאמה קפדנית ומדויקת של הציוד. 

חברת קלים פלוס מספקת ציוד ומכשור רפואי מהמתקדמים בעולם, מוצרי חיטוי וניקוי בתקנים המחמירים ביותר, מוצרי נייר לשמירה על היגיינה מרבית, מוצרים דמויי בד לאסתטיקה, רכות ואיכות, מי חמצן, בגדי עבודה, כפפות סטריליות, מתקני עזר לציוד הטיפולי ומזרקים חד פעמיים. חברת קלים פלוס מתמחה באספקת ציוד לקליניקות לטיפולי יופי ולטכנאי אומנות הגוף ומספקת ציוד עזר ואביזרים טיפוליים נלווים לשימוש הטכנאים תוך עמידה בתנאי הגהות המחמירים ביותר. 

 

ציוד לקליניקה לרפואה משלימה

חברת קלים פלוס מלווה קליניקות רבות לרפואה משלימה בארץ ועובדי החברה מעניקים למטפלים ברפואה משלימה ליווי מקצועי, ייעוץ והכוונה בנוגע לציוד המקצועי הנדרש לעבודה המיטבית של הקליניקה. כמו כן הם דואגים להתאים למטפלים ברפואה משלימה את המִכשור הטיפולי החדיש והמתקדם ביותר לטיפולים. מוצרי כיסוי דמויי בד או מוצרי נייר איכותיים ונעימים למגע, חומרי חיטוי לשמירה על ניקיון המִכשור ואביזרי חבישה ופדים מסופקים במהירות לקליניקה הטיפולית והשימוש בהם מוטמע היטב הודות לליווי המקצועי של צוות חברת קלים פלוס. 

 

שירות הוא תו האיכות שלנו

חברת קלים פלוס היא בין החברות היחידות לשיווק ואספקת ציוד רפואי בארץ המקדמת מתן שירות כתַו איכות. שירות איכותי ומקצועי הוא תעודת היושר שלנו. מנהלי קליניקות רבות יודעים שכל הזמנה המגיעה לחברת קלים פלוס מקבלת מענה מידי ומלווה בחיוך, באדיבות ובסבר פנים. צוות עובדי חברת קלים פלוס מודע לצורך הדחוף של הקליניקות בקבלת מענה מהיר ובאספקה מיידית של הציוד הטיפולי ומוודא שכל הזמנה המתקבלת בחברה מקבלת עדיפות עליונה ומטופלת בהתאם. 

ציוד רפואי בצפון במרכז ובדרום

ציוד טיפולי וציוד רפואי בלי לצאת מהקליניקה

מנהל קליניקה טיפולית? אינך צריך לצאת מהקליניקה. הציוד הרפואי והטיפולי של חברת קלים פלוס נמצא כבר עכשיו בדרך אליך. הטמעת הציוד הטיפולי והליווי המקצועי שלנו הם חלק בלתי נפרד מהשירות, ואנו מציעים לך את כל הציוד והידע הקיימים כיום בשוק במחירים טובים ומפתיעים. חברת קלים פלוס נמצאת למענך, למען הקליניקה שלך ובמיוחד למען בריאות המטופלים שלך.

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
קלים פלוס - ציוד רפואי אונליין

מכירה סיטונאית של ציוד רפואי, מוצרים לבית, בגדי עבודה, כלים חד פעמיים, מוצרי נייר, מזרקים וכל מה שהמרפאה / הקליניקה שלכם צריכה.

אולי יעניין אותך גם...
×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן