הצג מחיר כולל מע"מהצג מחיר לפני מע"מ

שעווה לפנים של קוסמטיקאיות

תוכן עניינים

שעוות פנים היא תכשיר קוסמטי דביק נפוץ להסרה עדינה של שיער הפנים מן השורש. שעוות הפנים היא כלי עבודה של קוסמטיקאיות במכוני יופי ומועדפת על לקוחות ששואפות לעור פנים חלק ללא פגמים. השעווה נמרחת על האזורים השעירים בפנים. בהסרתה המהירה מוסרות גם השערות המיותרות ועור הפנים נותר חלק, נעים ועדין.

 

שעווה מקצועית מומלצת לפנים

 

במאמר זה נבדוק למה קוסמטיקאיות לא מוותרות על שעוות פנים במכוני יופי, נבדיל בין שעווה חמה ובין שעווה קרה, נלמד איך לזהות שעוות פנים איכותית ונספק טיפים שימושיים לשימוש בשעווה מקצועית להסרת שיער מהפנים.

 

שעווה לפנים של קוסמטיקאיות

 

שעווה לפנים

שעווה לפנים מומלצת מאוד כיוון שהיא תכשיר עמיד ויעיל להסרת שיער, ויש לה יתרונות רבים:

 1. השעווה מסירה ביסודיות את שיער הפנים, ועוזרת לקוסמטיקאית להתמקד באזורים מוגדרים בכל שלב בתהליך העבודה ולוודא שהשערות הקטנות והעדינות ביותר יוסרו גם הן והעור יישאר חלק ונטול שיער.
 2. שעווה לפנים היא תהליך מהיר מאוד, ולכן היא שיטה טיפולית שמועדפת על נשים עסוקות.
 3. שעוות פנים מסירה בעדינות תאי עור מתים יחד עם השיער, מנקה את עור הפנים ומבהירה אותו.
 4. הסרת שיער בשעוות פנים משאירה את עור הפנים נטול שיער לזמן ממושך כיוון שהיא מסירה את השיער מן השורש ומאיטה את הצמיחה שלו. שיער שהוסר בשעוות פנים הוא עדין יותר וגדל לאט יותר.

 

מה ההבדל בין שעווה חמה לפנים ובין שעווה קרה?

שעווה חמה לפנים ושעווה קרה הן שני הסוגים העיקריים של שעוות פנים שמשמשות קוסמטיקאיות במכוני יופי. ההבדל העיקרי ביניהן הוא טמפרטורת העבודה הנחוצה למריחתן על הפנים.

 

שעווה חמה, המכונה גם שעווה קשה, מחוממת עד לנקודת התכה ונמרחת כשהיא חמימה ונוזלית על האזורים הרצויים בפנים. לאחר שהיא מתקררת ומתקשה, היא נצמדת לשיער ומוסרת בקלות בלי רצועות בד. שעווה חמה מתאימה לאזורי פנים רגישים כמו השפה העליונה והגבות כיוון שהיא נדבקת לשיער אך איננה גורמת חוסר נוחות. כמו כן היא איננה מגרה את העור כיוון שהיא נדבקת רק לשיער ולא לעור.

 

שעווה קרה היא שעווה נוזלית ודביקה בטמפרטורת החדר שמוכנה לשימוש מידי. היא נמכרת בקופסאות או ברצועות בד מוכנות לשימוש. לאחר מריחת השעווה על הפנים יש לכסות אותה ברצועות בד או נייר ולהסיר אותן במהירות. השעווה הקרה נדבקת גם לשיער הפנים וגם לעור, ולכן היא מתאימה לאזורים גדולים כמו הלחיים או הסנטר. עם זאת, היא עלולה לגרום חוסר נוחות ואיננה מתאימה לנשים עם עור רגיש.

 

קוסמטיקאית משתמשת בשעוות פנים חמה

 

איך בוחרים שעווה מקצועית לפנים?

מומלץ לבחור שעווה לפנים של קוסמטיקאיות באיכות טובה כדי להסיר את השיער ביעילות ובבטחה. כך תבחרי שעוות פנים שמתאימה לך וללקוחותייך במכון היופי:

 • רכיבים – חפשי שעוות פנים שעשויה מרכיבים טבעיים ללא כימיקלים קשים או מגרים. זה חשוב במיוחד ללקוחות עם עור רגיש.
 • טמפרטורת שימוש – מהי טמפרטורת השימוש המועדפת עלייך? שעווה חמה מיועדת לאזורים רגישים בפנים, ואילו שעווה קרה מתאימה לאזורים נרחבים שאינם רגישים. חשבי על יעילות העבודה ועל ההעדפות של הלקוחות והרגישויות שלהן.
 • מותג איכותי – השתמשי רק במותגים מובילים שידועים באיכותם ובאמינותם. אם אינך מכירה מותגים, שאלי עמיתות ובקשי המלצות על שעווה מקצועית לפנים כדי להבטיח ללקוחותייך את הטוב ביותר.

 

6 שלבים בשימוש בשעוות פנים מקצועית

כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר, יש להקפיד על טכניקות עבודה נכונות ושיטתיות. כך תשתמשי בשעוות פנים מקצועית:

 1. ניקוי – התחילי בניקוי הפנים ביסודיות. הסירי איפור, לכלוך או שומנים. יבשי את העור לחלוטין לפני שתמשיכי בטיפול.
 2. בדיקת רגישות – בדקי רגישות על אזור קטן בעור הפנים כדי לזהות תגובה שלילית או אלרגיה. בדיקה זאת חשוב במיוחד אם את משתמשת בשעווה חדשה או במותג חדש. מרחי כמות קטנה מהשעווה על החלק הפנימי של פרק כף היד או מאחורי האוזן לפי הוראות השימוש. המתיני חמש דקות כדי לוודא שאין תגובות שליליות כמו אדמומיות, גרד או גירוי ואז המשיכי.
 3. הכיני את השעווה – אם את משתמשת בשעווה חמה, חממי אותה לפי התוויות השימוש המוטבעות על האריזה. חממי עד לטמפרטורה הנדרשת. ערבבי את השעווה בעדינות כדי לחמם אותה באחידות. אם את משתמשת בשעווה קרה, ודאי שהיא בטמפרטורת החדר ונוזלית.
 4. מרחי את השעווה במרית – מרחי שכבה דקה ואחידה באזור הפנים בכיוון צמיחת השיער. אל תמרחי הרבה שעווה כיוון שתתקשי להסיר אותה. אם את משתמשת בשעווה חמה, שעווה לפנים מתקלפת, השאירי קצה קטן לאחיזה נוחה. אם את משתמשת בשעווה קרה, הניחי עליה רצועות מבד או מנייר.
 5. הסרת השעווה – אם השעווה חמה, המתני כמה שניות עד שהיא תתקרר ותתקשה. החזיקי את העור ביד אחת והסירי במהירות את השעווה נגד כיוון צמיחת השיער ביד השנייה. משכי את השעווה בתנועה מהירה אחת כדי למזער חוסר נוחות. אם את משתמשת בשעווה קרה, החזיקי את העור ביד אחת, לחצי על רצועת הבד או הנייר בחוזקה על והסירי אותה נגד כיוון צמיחת השיער.
 6. ניקוי וטיפול – לאחר טיפול השעווה, מרחי על העור תחליב פנים או אלוורה כדי להרגיע אותו ולטפל באדמומיות או בגירוי. אל תשתמשי במוצרים המכילים כימיקלים או ניחוחות סינתטיים שעלולים לגרות את העור. נקי את האזור בעדינות כדי להסיר שאריות שעווה. השתמשי בחומר ניקוי עדין או במים חמים.

 

טיפים שימושיים להסרת שיער מקצועית ואיכותית

 • אורך השיער – ודאי ששיער הפנים ארוך כדי להסירו ביעילות. שיער קצר לא ייצמד לשעווה, ושיער ארוך מדי יגרום כאב רב בעת הסרתו.
 • פילינג – לפני טיפול עם שעווה מומלצת לפנים יש לנקות בעדינות בפילינג את הפנים כדי להסיר תאי עור מתים ולטפל בשערות חודרניות. כך השעווה תיצמד היטב לשיער ותוסר ביעילות.
 • הרפיה ונשימות עמוקות – לפני הסרת השעווה בקשי מהלקוחה לנשום עמוק ולהירגע. מתח עלול להקשות על הטיפול ולגרום כאבים מיותרים. בקשי ממנה להישאר רגועה וממוקדת בנשימה לכל אורך הטיפול.
 • השלמת הטיפול – לאחר הסרת השיער בשעווה ולמשך יממה יש להימנע מחשיפה לשמש ישירה, ממים חמים ומתכשירים המכילים כימיקלים. מומלץ למרוח על עור הפנים קרם הגנה טבעי. כמו כן כדאי להימנע מטיפולי פילינג כמה ימים לאחר הטיפול.

 

לקוחה מרוצה לאחר שימוש בשעוות פנים מקצועית

 

שעווה מקצועית לפנים בחברת קלים פלוס

שעוות פנים למכון יופי היא תכשיר מבוקש להסרה נוחה ויסודית של שיער פנים. בין שאת אוהבת את השעווה חמה, ובין שאתם מעדיפה את השעווה הקרה, שעווה באיכות טובה היא חיונית לטיפול יסודי ובטוח ולתוצאות משביעות רצון.

רוצה לפנק את הלקוחות שלך בשעוות פנים בטיחותית, עמידה וחזקה? הזמיני שעוות פנים מקצועית באתר שלנו והבטיחי ללקוחותייך את הטוב ביותר, בנוסף לכך באתר שלנו תוכלי למצוא מבחר רחב של מוצרי קוסמטיקה בסיטונאות ומגוון עצום של כפפות חד פעמיות.

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
קלים פלוס - ציוד רפואי אונליין

מכירה סיטונאית של ציוד רפואי, מוצרים לבית, בגדי עבודה, כלים חד פעמיים, מוצרי נייר, מזרקים וכל מה שהמרפאה / הקליניקה שלכם צריכה.

אולי יעניין אותך גם...
×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן