הצג מחיר כולל מע"מהצג מחיר לפני מע"מ

ציוד איכותי לתחזוקה נכונה של מכשירי כושר

תוכן עניינים

מכשירי כושר הם השקעה מצוינת לכל מי שרוצה לשמור על כושר בפרטיות של הבית שלו, אז אם יש לכם חדר כושר פרטי, חשוב שתשמרו על מכשירי הכושר, תתחזקו אותם ותנקו אותם היטב מאימון לאימון. כלל אצבע בניהול חדר כושר – ביתי או מקצועי – הוא שאם לא מנקים ומתחזקים אותם, הם נשחקים ומתקלקלים, ולרוב לא פשוט לתקן מכשיר כושר מקולקל, וזול יותר לקנות אחר במקומו. אז במקום לחכות שמכשיר הכושר שלכם יתקלקל, התחילו לשמור עליו. זה קל, זה פשוט, ואתם יכולים לעשות את זה בכמה שלבים פשוטים. כך תשמרו על מכשירי הכושר שלכם.

 

ניקוי

ניקיון הוא התנאי הבסיסי לשמירה על מכשירי הכושר גם בבית וגם במועדון. אבק ולכלוך עלולים לחדור לחלקי המכשיר הפנימיים או למנוע ולשבש את פעילותם. ולכן חשוב לנקות ולאבק את מכשירי הכושר בקביעות. אפשר לנקות במטליות חיטוי אך חשוב לקרוא קודם את הוראות היצרן לניקוי נכון ומדויק.

 

סיכה

נוסף לניקיון חשוב לשמן בקביעות את כל חלקי המכשירים. שימון איכותי יפחית את החיכוך בין החלקים ויגן עליהם מפני בלאי. התדירות המומלצת לשימון משתנה ממכשיר למכשיר. בדרך כלל כדאי לשמן את מכשירי האירובי פעם בשבוע ואת מכשירי הכוח פעם בחודש. השתמשו בכפפות בד פולימר או בכפפות ויניל ללא אבקה לשם כך. אפשר לרכוש חומר סיכה ייעודי בחנויות שמתמחות במכשירי כושר. אך אם אתם לא יודעים איזה חומר מתאים למכשירי הכושר שלכם, התייעצו עם טכנאים מוסמכים בחנויות האלה.

 

ציוד איכותי שיעזור לכם לשמור על מכשירי הכושר

בדיקה תקופתית

נוסף לניקוי ולשימון חשוב לבדוק את מכשירי הכושר מדי שנה. הבדיקות התקופתיות יעזרו לכם לשמור על מכשירי הכושר שלכם ולאתר בעיות לפני שהן מחמירות. אומנם אתם יכולים לבדוק את מכשירי הכושר בעצמכם, אך מומלץ להזמין טכנאי מוסמך לשם כך. אם אתם בודקים בעצמכם, קראו קודם את הוראות היצרן והקפידו על כל ההנחיות המופיעות בהן. כך תבדקו את מכשירי הכושר שלכם:

 • בדקו הצטברות של אבק ולכלוך. אם תמצאו הצטברות של אבק ולכלוך, נקו בתרסיס לחיטוי משטחים ונגבו במטלית יבשה.
 • בדקו את תקינות החלקים. אם החלקים אינם תקינים, הזמינו טכנאי מוסמך.
 • בדקו את תקינות המנוע. אם נראה שהמנוע חלש, הזמינו טכנאי מוסמך.
 • בדקו את עבודת המכשיר בזמן האימון. בכל פעם שאתם מתאמנים על מכשיר כושר, אתם בודקים אותו. אז בפעם הבאה שאתם מתאמנים בחדר הכושר שלכם, שימו לב לרעשים יוצאי דופן, לקפיצות מוזרות או להפסקות רגעיות, והזמינו טכנאי מוסמך אם משהו לא נראה תקין.

 

אחסון

אם אינכם משתמשים במכשירי הכושר בקביעות, אחסנו אותם. אך שימו לב – אחסון לא נכון עלול לגרום לבלאי ולקלקול. כך תאחסנו את מכשירי הכושר שלכם:

 • הניחו אותם על משטח ישר.
 • הרחיקו אותם מחפצים חדים.
 • שמרו על טמפרטורת החדר באזור האחסון.
 • אם אתם מאחסנים את המכשיר בגינה, כסו אותו והגנו עליו מפני משקעים ופגעי מזג אוויר.

 

טיפים נוספים לשמירה על מכשירי כושר

הינה טיפים נוספים שיעזרו לכם לשמור על מכשירי הכושר שלכם וליהנות מהם במשך שנים רבות.

 • השתמשו במכשירים בצורה נכונה.
 • אם אתם מאחסנים את המכשירים, קפלו אותם לפי ההוראות.
 • אם אתם מגלים בעיה במכשירים, הזמינו טכנאי מוסמך.
 • טמפרטורה גבוהה ולחות עלולות לגרום לבלאי במכשירים. שמרו על טמפרטורה סבירה בחדר הכושר הביתי ועל סביבה נטולת לחות.
 • נקו את המכשירים בחומרי ניקוי שאינם מכילים כימיקלים מזיקים. השתמשו בחומרי ניקוי אקולוגיים ששומרים גם על הבריאות שלכם, גם על הסביבה וגם על מכשירי הכושר.

 

מה עוד חשוב שיהיה בהישג יד – ערכה לעזרה ראשונה

תאונות ופציעות עלולות להתרחש באופן בלתי צפוי במהלך האימונים, החל מחתכים קלים וחבורות ועד תקריות חמורות יותר. ערכת עזרה ראשונה מצוידת היטב משמשת כלי מכריע בטיפול וניהול מיידי של מצבים כאלה. הוא מספק גישה מיידית לציוד רפואי חיוני, המאפשר תגובה מהירה לפציעות ומפחית את הפוטנציאל לסיבוכים. בין אם זה מתיחה בשריר, נקע בקרסול או פצע קל, משאבי העזרה הראשונה הדרושים הזמינים בחדר הכושר מאפשרים טיפול ראשוני מהיר ויעיל.

 

 

מכשירי כושר מתוחזקים בחדר הכושר הביתי – כל היתרונות

חדר כושר הביתי יעזור לכם להישאר בכושר ולשמור על הבריאות בין שאתם מתאמנים כמה שעות ביום, ובין שאתם מתאמנים פעם או פעמיים בשבוע. אם תשמרו על מכשירי הכושר שלכם ותתחזקו אותם בקביעות, תיהנו מכל היתרונות של אימון כושר איכותי בפרטיות של הבית:

 • יעילות – מכשירי כושר מתוחזקים עובדים מצוין ויעזרו לכם להשיג את יעדי הכושר שלכם במהירות ובקלות.
 • בטיחות – מכשירי כושר מתוחזקים אינם מתבלים ואינם מתקלקלים ושומרים על בטיחותכם.
 • חיי מדף ארוכים – למכשירי כושר מתוחזקים יש חיי מדף ארוכים, ואתם יכולים להפיק מהם את המרב.

 

לשמור על חדר הכושר הביתי עם קלים פלוס

רוצים לוודא שמכשירי הכושר שלכם יישמרו נקיים, יעילים וחדישים? זה קל. כל מה שאתם צריכים לעשות, הוא להיכנס לאתר של קלים פלוס, לבחור את תכשירי הניקוי המתאימים לכם ולחדר הכושר שלכם, להקליק עליהם ולהמתין. הם יגיעו אליכם בתוך ימים ספורים.

 

בקלים פלוס תמצאו תכשירי ניקוי איכותיים מחומרים ידידותיים לסביבה שמתאימים לניקוי של כל משטח ואינם מזיקים. מלבד חומרי הניקוי תוכלו למצוא בקלים פלוס גם כפפות ניקוי חד־פעמיות מחומרים שונים וכפפות עבודה. תכשירי הניקוי של קלים פלוס מסירים לכלוך ביעילות וימנעו הצטברות של רובד חיידקי, פטריות ועובש על מכשירי הכושר שלכם. כל תכשירי הניקוי של קלים איכותיים, בטוחים לשימוש ויעילים ויעזרו לכם לשמור על חדר הכושר הביתי וליהנות ממנו במשך שנים רבות.

 

נכתב בשיתוף 1 קליק 2 ביי

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
קלים פלוס - ציוד רפואי אונליין

מכירה סיטונאית של ציוד רפואי, מוצרים לבית, בגדי עבודה, כלים חד פעמיים, מוצרי נייר, מזרקים וכל מה שהמרפאה / הקליניקה שלכם צריכה.

אולי יעניין אותך גם...
×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן